На Тернопільщині відбувся День молоді Великоберезовицького деканату та знайомство з УМХ

28 серпня 2023, 13:13 76

У суботу, 19 серпня, на свято Переображення Господнього в с. Острів, що на Тернопільщині, зібралася молодь Великоберезовицького деканату. Близько 130 молодих людей спільно молилися вечірню. Коротка катехизація від отця-декана Євгена Кобильника стала нагадуванням для кожної молодої людини, що вони світло цього світу та сіль землі, що молодь — не майбутнє, а теперішнє нашої країни.

Також із презентацією спільноти «Українська молодь — Христові» завітала єпархіальний координатор УМХ Лілія Соха, а учасники спільноти УМХ із парафії Володимира Великого, що у Великій Березовиці, із власного досвіду розповіли як це, свідчити Христа, бути йому вірним та жити за словом Божим.

Оксана Фармега розповіла, як спільнота відроджувалася на парафії. Голова спільноти Олеся Чернець акцентувала увагу молоді на діяльності спільноти, а Анастасія Равчак поділилася частинкою свого життя, свідчила як спільнота та життя з Богом змінило її.

Духівник спільноти о. Ігор Драпак, заглибившись в історичну необхідність молоді в усі часи, вкотре наголосив, що «молодь — це не майбутнє, молодь — це вже та зараз, молодь — це теперішнє». Отець поділився досвідом, як згуртувати молодь та об’єднати її навколо Бога. Учасники спільноти на власному прикладі показали та довели, що без Бога щастя немає, бо правдиве щастя тільки з Богом та в Бозі.

Традиційним і почесним гостем деканального зʼїзду молоді став о. Василь Брона. Спільно прославляючи Бога під гітару, молодь об’єдналася, кожен мав змогу відчути, що поруч був Бог, що їх за руку тримав і тримає Бог, бо хто співає, той молиться двічі! «Будьмо разом, будьмо разом! Разом завжди легко йти. Будьмо разом, будьмо разом! Разом сильні будем ми!» — слова о. Петра Половка, що стали гаслом нашого молодіжного свята.

за матеріалами пресслужби Тернопільсько-Зборівської архиєпархії