На парафії УГКЦ у Дубліні відбулася презентація Великодніх писанок

2 квітня 2024, 11:27 169

31 березня у парафії Блаженного священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ у Дубліні (Ірландія) відбулася Святкова Пасхальна Божественна Літургія. Уперше в історії громади цьогоріч на Великдень пройшла презентація Великодніх писанок, які підготувала громадська організація Ukrainian Volunteers of Ireland.

На парафії УГКЦ у Дубліні відбулася презентація Великодніх писанок

Про це йдеться на фейсбук-сторінці УГКЦ у Дубліні.

Головним сюрпризом для вірян стала 2,5-метрова писанка, каркас якої зробили парафіяни п. Сергій та п. Петро Шалапай, а розписала її п. Олена Шаповал.

Великоднє Богослужіння провадив о. Василь Корніцький, а супроводжували його співом диякон Ярослав Перхун і брати-семінаристи, які навчаються в Папській українській колегії святого Йосафата в Римі, Віталій Боднарук та Василь Коваль.

Після Літургії відбулося благословення пасхальних страв.

«Бажаємо нашому народові Перемоги та миру! Нехай Христос береже нашу Україну, наших братів і сестер вдома!» — побажав о. Василь.