На Інтерактивній карті УГКЦ вже 3345 позначок

26 жовтня 2022, 16:17 386

На Інтерактивну карту УГКЦ нанесено вже 3345 позначок. Нещодавно було додано нові душпастирства УГКЦ в Європейському Союзі, а також доповнено та оновлено позначки в Україні.

На Інтерактивній карті УГКЦ вже 3345 позначок

Нові душпастирства та осередки УГКЦ з’являються в європейських країнах із новим потоком вимушених переселенців з України. Зокрема, на Інтерактивну карту було нанесено нові громади в Данії, Угорщині, а також інших країнах.

Робота над наповненням Інтерактивної карти триває, передусім щодо доповнення та оновлення вже наявної інформації.

Щоби долучитися до наповнення та актуалізації карти, Ви можете писати на електронну скриньку проекту [email protected] а також на фейсбук-сторінку https://www.facebook.com/mapugcc/.

Повна інформація про осередок УГКЦ мала б містити такі пункти:

1. назва парафії або храму (каплиці, монастиря, навчального закладу) + населений пункт, область (або країна)
2. координати
3. підпорядкування (деканат або протопресвітерство; єпархія або екзархат)
4. фотографія
5. адреса
6. контактний телефон
7. контактна електронна адреса
8. вебсайт (також сторінки у соцмережах)
9. розклад богослужінь
10. час сповіді
11. час, коли храм відчинений
12. коротка історія парафії і храму
13. сучасне життя парафії (спільноти, події, заходи)
14. чи є в храмі мощі святих, чудотворне джерело (каплиці), чудотворна ікона.