На Богоявлення богослужіння на парафії УГКЦ у Таллінні очолив Апостольський адміністратор Естонії

8 січня 2024, 11:16 24

6 січня, у свято Богоявлення Господнього, у храмі Богородиці Троєручиці УГКЦ у м. Таллінні Божественну Літургію та Йорданське водосвяття очолив владика Філіпп Журдан, Апостольський адміністратор Естонії.

Про це повідомляє пресслужба УГКЦ в Естонії.

Владиці Філіппу співслужили: душпастир для українців греко-католиків в Естонії о. Роман Кіх, парох римо-католицької катедри Св. Петра і Павла в Таллінні о. Томаш Матерна та о. Едгарас Версокіс.

У проповіді єпископ наголосив, що віра в Бога є джерелом світла, яке подолає будь-яку темряву та принесе перемогу добра над злом. Також єпископ запевнив у постійній молитві за мир та перемогу України.

Незважаючи на сильний мороз, після святкового Богослужіння на подвір'ї храму відбувся виступ дітей катехитичної школи, яка діє при парафії, та ярмарок, де парафіяни мали змогу спільно поколядувати.