На батьківщині Богдана Сольчаника вшанували Героїв Небесної сотні

26 лютого 2024, 13:08 68

20 лютого у Старому Самборі відбулися заходи з нагоди 10-ї річниці Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні.

На батьківщині Богдана Сольчаника вшанували Героїв Небесної сотні

День розпочався з молитовних вшанувань у храмі Святого Миколая. Заупокійну Літургію очолив о. Юрій Бойчук у співслужінні з о. Тарасом Островським та о. Михайлом Николиною.

У проповіді о. Юрій наголосив на важливості спільної молитви за зцілення і прощення.

Після Літургії парафіяльна родина, духовенство й учнівська молодь із пластунами урочистою процесією піднялися на могилу одного з героїв Небесної сотні — Богдана Сольчаника.

На міській площі Героїв Небесної сотні відбулася екуменічна панахида, яку очолили о. Михайло Николин, о. Тарас Островський, о. Юрій Бойчук та о. Іван Білик. Учні ОЗЗСО імені Богдана Сольчаника підготували змістовний патріотичний реквієм.

У проповіді о. Михайло закликав молитися за мир в Україні та наближення Великодня України — нашої Перемоги. «Молись! Працюй! Борись!» — таким був заклик до присутніх. Захід завершився виконанням Державного Гімну України.