«Ми є людьми Євхаристії», — голова Патріаршої катехитичної комісії з нагоди Дня катехита

29 вересня 2023, 14:08 134

З нагоди Дня катехита і початку нового катехитичного року владика Давид Мотюк, голова Патріаршої катехитичної комісії, привітав усіх причетних і подякував за служіння від імені єпископів УГКЦ.

Про це йдеться на сайті Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

Передовсім владика Давид зазначив, що під час пандемії йому найважче було пережити те, що вірні не могли регулярно приймати Святе Причастя. За його словами, це привело до усвідомлення того, що, попри можливість брати участь у церковних богослужіннях онлайн, ми справді прагнули прийняти Тіло й Кров Ісуса.

«Запрошую вас цього року наново відкрити для себе та поглибити вашу любов до Тіла та Крові Ісуса, які, можливо, до пандемії ми сприймали як належне», — закликав голова Патріаршої катехитичної комісії.

Владика Давид Мотюк запросив кожного пригадати власний досвід урочистого першого Святого Причастя, відтак детально пригадав своє, що відбулося при церкві Святого Івана Хрестителя у місті Лавой 1971 року.

Владика Давид Мотюк у дитинстві після урочистого Святого ПричастяВладика Давид Мотюк у дитинстві після урочистого Святого Причастя

«Не залишайте спогади для себе. Поділіться ними зі своїм чоловіком/дружиною, своїми дітьми та онуками, а також з тими, з ким ви працюєте як катехити, — підкреслив владика Давид. — Нехай вони знають, якою важливою для вас була ця подія та час, який Ісус вибрав, щоб прийти і стати частиною вашого життя, вашим супутником на шляху віри. Бо ми є людьми Євхаристії».