«Молитвою ми преображуємо наші парафії», — владика Андрій Хім’як до священників у Німеччині та Скандинавії

5 квітня 2023, 14:03 102

3 квітня в Апостольському екзархаті для українців візантійського обряду в Німеччині та країнах Скандинавії відбулася зустріч духовенства в межах програми «Духовний імпульс». Цього разу доповідачем був владика Андрій Хім’як, єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ і Секретар Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви.

На початку зустрічі владика Богдан Дзюрах привітав і представив нового священника у гроні душпастирів екзархату о. Івана Сохана, а також привітав усіх, хто відзначав свої пам’ятні та ювілейні дати.

Владика Андрій Хім’як звернув увагу священників Апостольського екзархату на шлях Ісуса до Єрусалиму, акцентуючи на молитві, служінні та братерській єдності у священничому служінні.

«Маємо чувати, щоб наш храм не був порожній Божої ласки», — сказав владика Андрій, наголошуючи на важливості присутності молитви в Божому храмі. А також єпископ акцентував на тому, що молитва об’єднює та творить Христову спільноту.

Після доповіді до священнослужителів звернувся апостольський екзарх владика Богдан, який нагадав про важливість роз’яснень для вірних усіх змін, пов’язаних із переходом на новий стиль календаря. А також обговорили стан усіх запланованих на цей рік подій, що відбуватимуться в Апостольському екзархаті. На закінчення владика Богдан подякував усім священникам за участь їхніх громад у підтримці України й закликав надалі спільно єднатися у цій справі для перемоги України у війні, на чому попередньо наголосив у зверненні «Великий піст — час милосердної любові».

за матеріалами Апостольського екзархату в Німеччині та країнах Скандинавії