Молитовний сніданок за участю персоналу ДКВС, капеланів і в’язнів відбувся на Харківщині

28 жовтня 2023, 08:50 71

Представники Церков Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» взяли участь у першому Молитовному сніданку, що відбувся на базі Первомайської виправної колонії № 117 на Харківщині. У події вперше також взяли участь засуджені, які відбувають покарання.

Про це повідомляє Відділ у справах душпастирства в пенітенціарній системі України УГКЦ.

У Молитовному сніданку, який проходив у щирій і неформальній атмосфері, взяли участь представники в’язничного служіння Церков, що співслужать у місії, керівництво Північно-східного МРУ з питань виконання кримінальних покарань, а також пенітенціарних установ Харківщини. Українську Греко-Католицьку Церкву представляв секретар Душпастирської ради при Міністерстві юстиції України, керівник Відділу у справах душпастирства в пенітенціарній системі України УГКЦ о. Костянтин Пантелей.

Захід розпочався із вшанування хвилиною мовчання усіх Героїв, полеглих за Батьківщину, і всіх мирних мешканців, що стали жертвами московської агресії. Відтак представники Церков провадили молитву.

У слові до присутніх о. Костянтин Пантелей відзначив, що ця подія немов зшиває зранену війною Україну духовними зв’язками, зцілює і надає сили.

Важливо зазначити, що слово мали також присутні засуджені ВК-117, які також зворушливо свідчили, читали біблійні фрагменти і молилися.

На закінчення заходу представники Церков отримали подячні грамоти за підтримку, душпастирську і просвітницьку працю в установах та висловили вдячність за сприяння у проведенні першого Молитовному сніданку Північно-східного МРУ.