Молоді греко-католики з усієї Аргентини з’їхалися на Єпархіальний конгрес

30 серпня 2023, 17:20 169

26 серпня в м. Апостолес, провінція Місіонес, Аргентина, з благословення та за участю владики Данийла Козлинського відбувся 32-й З’їзд-конгрес української греко-католицької молоді єпархії Покрову Пресвятої Богородиці.

Молоді греко-католики з усієї Аргентини з’їхалися на Єпархіальний конгрес

У з’їзді взяли участь понад 350 молодих людей разом зі священниками, богопосвяченими особами та катехитами. Тема конгресу «Марія, зібравшися, пустилася швидко в дорогу».

На початку владика Данийло заохотив молодь скористатися «цим моментом зустрічі з Ісусом і ближніми, щоб Господнє світло, яке Бог запалив у кожному з нас, могло освічувати світ». На з’їзді був присутній католицький співак Пабло Мартінес, який заохотив молодь до сповнення місії всередині Церкви.

Відтак владика Данийло очолив Божественну Літургії, на якій йому співслужили священники й диякони єпархії. Перед Літургією молодь провела особливу молитву за Україну, мир і закінчення війни, просячи охорони й заступництва у Пресвятої Діви Марії для українського війська, сімей, полонених і вимушених мігрантів.

Під час проповіді єпископ подякував молоді за присутність, що є «знаком живої Церкви, яка хоче йти в єдності та соборності».

З’їзд продовжився працею у групах над вивченням Катехизму УГКЦ для молоді «Ми йдемо з Христом». Це допомогло молодим людям краще пізнати обряд і віру Української Греко-Католицької Церкви.

Конгрес закінчився презентацією, під час якої молодь ділилася здібностями і талантами.

за матеріалами пресслужби єпархії Покрову Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі