Мельбурнський єпарх очолив Літургію у Гарнізонному храмі у Львові

14 червня 2024, 14:09 1164

Владика Микола Бичок, Мельбурнський єпарх, розпочав свій візит до України Архиєрейською Божественною Літургією у Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла у Львові.

Мельбурнський єпарх очолив Літургію у Гарнізонному храмі у Львові

Про це повідомила пресслужба Мельбурнської єпархії.

13 червня, у свято Вознесіння Господнього, владика Микола Бичок у співслужінні з настоятелем храму о. Тарасом Михальчуком та отцями-капеланами очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

Владика Микола Бичок

«Сьогодні для мене велика честь бути в цьому святому храмі, який став колискою молитви, який огортає всіх наших воїнів, героїв, героїнь, полонених, поранених, усіх тих, хто постраждав від цієї жахливої війни», — розпочав свою проповідь владика Микола.

Архиєрей роздумував над подією Вознесіння Господнього та словами Ісуса Христа до учнів «Мир вам!». Адже після свого Вознесіння Христос не відійшов від нас — Він залишається з нами і прагне дати нам правдивий мир — мир Божий. Тож на завершення Мельбурнський єпарх побажав усім присутнім: «Нехай Христос, який вознісся на небо, який запевняв нас, що не покине нас сиротами, що зішле нам свого Духа-Утішителя,  і надалі провадить нашу Церкву, наш народ до справедливого миру».

Наприкінці Божественної Літургії настоятель Гарнізонного храму о. Тарас Михальчук подарував єпископу панагію, попросивши його пам’ятати про вірних та духовенство храму у своїх молитвах.