Мельбурнська єпархія підтримала родини загиблих героїв у Славутичі

19 серпня 2024, 10:14 30

Нещодавно у Славутичі родини, які втратили своїх рідних на війні, отримали продуктові набори від Мельбурнської єпархії в межах благодійної ініціативи Патріаршої фундації «Мудра справа».

Мельбурнська єпархія підтримала родини загиблих героїв у Славутичі

Про це повідомляє пресслужба Мельбурнської єпархії.

У червні цього року владика Микола Бичок, під час перебування в Україні, відвідав Славутич на Київщині — місто, яке на початку війни перебувало в окупації. Владика передав о. Юрієві Логазі, настоятелю храму Матері Божої Неустанної Помочі у Славутичі, продуктові набори від Мельбурнської єпархії, спаковані в межах гуманітарної ініціативи Патріаршої фундації «Мудра справа».

Нещодавно 23 родини загиблих на війні українських військових, які проживають у Славутичі, зібралися у храмі, де, крім духовної підтримки, змогли також отримати ці продуктові набори. Від імені цих родин о. Юрій висловив владиці Миколі та Мельбурнській єпархії щиру подяку за надану допомогу.

Нагадаємо, благодійна акція у Славутичі - це частина ширшої ініціативи Патріаршої фундації «Мудра справа», спрямованої на допомогу потребуючим в Україні. За понад 2 роки діяльності вдалося забезпечити найнеобхіднішим 336 888 осіб.