Київська архиєпархія взяла участь у засіданні Ради Церков Київщини

27 липня 2023, 12:53 93

25 липня у приміщенні Київської обласної адміністрації відбулося чергове засідання Ради Церков Київщини. Делегацію від Київської архиєпархії УГКЦ очолив єпископ-помічник владика Йосиф Мілян.

Київська архиєпархія взяла участь у засіданні Ради Церков Київщини

У межах проєкту «Духовний фронт Київщини» владика Йосиф розповів про різні напрями соціальної діяльності духовенства Київської архиєпархії УГКЦ на теренах Київщини, акцентуючи основну увагу на різних програмах «лікування ран війни», які пропонує УГКЦ.

Також учасники обговорили заходи до Дня Хрещення Русі-України, Дня Української Державності та проведення Молитовного сніданку до Дня Незалежності України, водночас окреслили шляхи подальшої співпраці між Київською обласною адміністрацією та Радою Церков Київщини.

На завершення засідання Українську Греко-Католицьку Церкву було обрано головуючою у Раді Церков Київщини на період від вересня 2023 року до серпня 2024 року.

за матеріалами пресслужби Київської архиєпархії УГКЦ