Комісія у справах молоді організовує круглий стіл до Дня захисту дітей

30 травня 2023, 12:16 31

Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ спільно з Центром гідності дитини Українського католицького університету до Дня захисту дитини організовують круглий стіл «Церква дружня до дитини».

Комісія у справах молоді організовує круглий стіл до Дня захисту дітей

Із представниками духовенства, освітянами з католицького простору, матерями та катехитами говоритимуть про:

— досвід Церкви в залученні дітей до церковного життя;

— діти та молодь залучені в церковну спільноту як рівноправні члени;

— підтримка Церкви сімей із дітьми;

— підтримка Церкви дітей до 5 років (і їхніх батьків);

— підтримка Церкви підлітків і залучення їх до парафіяльного життя.

Також експерти поділяться досвідом щодо залучення підлітків у парафіяльне життя та обговорять, де потрібно підсилити роботу Церкви.

Коли: 31 травня, 10:00.

Де: Патріарший дім (м. Львів, вул. Івана Павла ІІ, 35), конференц-зал № 243.

Діти є цінністю для парафій та майбутнім Церкви, тому ми повинні спільно працювати та плекати дружнє й безпечне середовище для них!

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном +38 097 03 40 561 Наталя Тарновська (керівниця проєктів та програм Центру гідності дитини УКУ).

за матеріалами пресцентру УКУ