Катехити Одещини під час реколекцій отримали Катехитичні місії

1 жовтня 2024, 10:19 18

28–29 вересня в Одесі із благословення владики Михайла Бубнія відбулися традиційні дводенні реколекції для катехитів Одеського екзархату.

Катехити Одещини під час реколекцій отримали Катехитичні місії

Про це повідомляє пресслужба Одеського екзархату.

Цьогорічною темою реколекцій була євангелізація «Свідчення краси любові». У заході взяли участь понад 40 катехитів із різних куточків екзархату.

Реколектантом став о. Роман Терлецький, редактор медіацентру «Апостол», шеф-редактор журналу «Слово», член НСЖУ.

Зустріч розпочалася Божественною Літургією, яку очолив єпископ Михайло Бубній у співслужінні зі священниками парафій УГКЦ м. Одеси й Одеського деканату.

Під час заходу екзарх Одеський благословив і вручив Катехитичні місії 37 катехитам Одеського екзархату, які здійснюватимуть катехитичне служіння на парафіях УГКЦ.

Звертаючись до катехитів, владика Михайло висловив їм слова вдячності за їхню віддану та натхненну працю.

До того ж він розповів катехитам про керигму та євангелізацію, детально розкривши різні аспекти християнської благовісті.

У межах зустрічі голова катехитичної комісії п. Олена Пенязєва прочитала лекцію за темою «Пастирське серце Христа», де вона закликала всіх наслідувати приклад Христа.

Для катехитів п. Дарина Троцишин провела інтерактивний тренінг «Ми — команда», а с. Миколая Турянська, СНДМ, і о. Петро Маковецький підготували зворушливу музично-поетичну зустріч у стилі Тезе, де присутні мали змогу зануритися в атмосферу співу та молитви.

Крім того, у перший день реколекцій відбулася співбесіда для абітурієнтів, які хочуть навчатися на катехита в Катехитично-педагогічному інституті Українського католицького університету. Співбесіду очолив владика Михайло та голова Катехитичної комісії Одеського екзархату п. Олена Пенязєва.