Кардинал Краєвський привіз в Україну гумдопомогу від Папи Франциска для постраждалих на Херсонщині

26 червня 2023, 21:08 129

У неділю, 25 червня, префект ватиканської Дикастерії харитативного служіння кардинал Конрад Краєвський прибув до Львова, звідки в понеділок зранку вирушив до Херсона. В Україну він особисто привіз частину гуманітарної допомоги, яку Святіший Отець Франциск передав особам, що постраждали внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС.

Кардинал Конрад Краєвський, фото: gość.pl

Про це апостольський елемозинарій розповів Главі УГКЦ Блаженнішому Святославу, з яким поспілкувався по телефону.

«Так бажав Святіший Отець, щоб поїхати аж туди, де росіяни зруйнувати греблю», — зазначив кардинал Краєвський.

На Півдні України папський розподілювач милостині відвідає греко- і римо-католицькі парафії, а також православні.

Він пригадав, що минулого тижня від собору Святої Софії в Римі вже відправили одну фуру з гуманітарною допомогою для постраждалих від підриву греблі Каховської ГЕС, і невдовзі до Херсона вирушить ще одна фура з допомогою, необхідною в цій зоні.

Читайте також: Папа Франциск рятує життя українців, постраждалих від злочинів росіян на Каховській ГЕС

Кардинал Конрад Краєвський розповів Блаженнішому Святославові, що цією місією Святіший Отець Франциск прагне засвідчити свою близькість до української Церкви і народу. «Папа постійно молиться за Україну», — додав він.