Храмове свято відзначили в Мельбурнській єпархії

20 серпня 2024, 12:58 67

18 серпня громада парафії Успіння Превятої Богородиці в Ардірі Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра і Павла відсвяткувала храмове свято.

Храмове свято відзначили в Мельбурнській єпархії

За повідомленням Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра і Павла, урочисту Архиєрейську Божественну Літургію очолив єпарх Мельбурнський Микола Бичок. Із ним співслужили адміністратор храму о. Руслан Бабій та канцлер єпархії диякон Михайло Жилан.

Літургію супроводжував спів хору катедрального храму Святих апостолів Петра і Павла під керівництвом п. Володимира Головка.

У проповіді владика Микола Бичок висловив вдячність адміністратору храму та парафіянам.

«Хочу всім побажати правдивого християнського життя, бажаю бути сучасними апостолами в Австралії та показувати своїм рідним, друзям — усім тим, які живуть біля вас, що наше життя не є вічним. Вічність на нас чекає».

Парох храму Успіння Пресвятої Богородиці о. Руслан також подякував за спільну молитву, а парафіянам — за їхню активну допомогу в організації святкування.

Після Літургії відбулося освячення води.

Програма храмового свята також передбачала виступи творчих колективів, спільну молитву та спілкування в Українському народному домі.