Глава УГКЦ зустрівся з новообраним протоігуменом василіанської Провінції Найсвятішого Спасителя

21 лютого 2024, 13:03 1178

Сьогодні, 21 лютого, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своїй резиденції в Києві зустрівся з новообраним протоігуменом Провінції Чину отців василіан Найсвятішого Спасителя в Україні о. Йосифом Кралькою та новими провінційними радниками.

Під час зустрічі Блаженніший Святослав привітав о. Йосифа з обранням протоігуменом та подякував за прийняття цього уряду. Патріарх запевнив, що й надалі підтримуватиме ініціативи василіанської Провінції Найсвятішого Спасителя, спрямовані на розвиток Церкви та добро Божого люду.

Глава УГКЦ подякував отцям і братам василіанського чину за жертовне служіння українському народові, зокрема поза Галичиною: в Херсоні, Покотилівці, Києві й інших частинах України.

«Ми дуже вдячні їм за це служіння, особливо в час війни. У ньому показалася та невидима духовна сила, яка з вашої спільноти виливається як велике добро для цілої нашої Церкви», — сказав Блаженніший Святослав.

Отець Йосиф Кралька подякував Блаженнішому Святославові за слова підтримки та запевнив, що члени василіанського чину й надалі ревно служитимуть Богові й українському народові. Протоігумен розповів про плани на майбутнє, зокрема про відкриття нових монастирів на Сході та в Центрі України, реабілітаційних центрів, а також преспективи друкарні й видавництва отців василіан.

У зустрічі також взяли участь: провінційний вікарій о. Віктор Квасній і провінційні радники о. Веніамин Чернега, о. Роман Мельник та о. Роман Шуп’яний.