Глава УГКЦ з пастирським візитом відвідає Тернопіль

1 жовтня 2022, 09:30 295

1–2 жовтня 2022 року Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав з пастирським візитом перебуватиме в Тернополі.

Глава УГКЦ з пастирським візитом відвідає Тернопіль

Субота, 1 жовтня

У суботу, 1 жовтня, о 9:30 Глава Церкви очолить Архиєрейську Божественну Літургію в архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці (пряма трансляція «Живого телебачення» у фейсбуку і ютубі).

Відтак візьме участь в конференції «Яке наше завтра?» в Українському домі «Перемога», де матиме духовне слово до молоді Тернополя на тему «Християнська молодь під час війни та після перемоги». Організовує конференцію Тернопільське міське товариство українських студентів-католиків «Обнова» з нагоди 25-ї річниці заснування (пряма трансляція «Живого телебачення» у фейсбуку і ютубі). З програмою конференції можна ознайомитися тут.

Цього ж дня по обіді біля архикатедри Блаженніший Святослав благословить автомобілі для ЗСУ, зустрінеться із внутрішньо переміщеними особами та їхніми дітьми.

Відтак побуває на виставі «Голгофа. Містерія непокори» в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Шевченка, яка присвячена 130-й річниці від дня народження патріарха Йосифа Сліпого.

Неділя, 2 жовтня

У неділю, 2 жовтня, о 10:00 Блаженніший Святослав очолить Архиєрейську Божественну Літургію у храмі Святого Йосафата м. Тернополя (масив «Дружба») (пряма трансляція «Живого телебачення» у фейсбуку і ютубі).