Глава УГКЦ висловив співчуття із приводу смерті голови Асоціації українців у Казахстані пана Михайла Парипси

6 квітня 2023, 10:51 5483

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав висловив співчуття із приводу відходу до вічності голови Асоціації українців у Казахстані п. Михайла Парипси.

Фото зі сайту Світового конгресу українців

«Із великим сумом сприйняв я звістку про те, що цими днями по вічну нагороду до Господа пішов голова Асоціації українців у Казахстані пан Михайло Парипса. Прийміть мої щирі співчуття та запевнення в молитвах за новопреставленого», — мовиться у листі-співчуття.

Пан Михайло, йдеться у співчутті Глави Церкви, за свідченням багатьох вдячних людей, які хоч раз зустрічалися з ним, був надзвичайним чоловіком. Живучи далеко від України, він умів бути собою, зберігав свою національну та релігійну тотожність. Гуртував довкола себе людей і вів їх за собою. Йому вдавалося приймати правильні рішення у складних ситуаціях.

«Згадую пана Михайла, коли він вітав мене з нагоди офіційного візиту до Казахстану…», — написав Предстоятель.

Сьогодні ми дякуємо Богові за п. Михайла, йдеться у листі Глави Церкви, і воднораз просимо про упокоєння для нього. Також просимо, щоб милосердний Господь примножив ті добрі справи, яким покійний присвятив своє життя.