Глава УГКЦ розпочав робочий візит до Німеччини

9 вересня 2024, 14:22 472

9 вересня 2024 року Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав розпочав робочий візит до столиці Німеччини — Берліна. Візит триватиме до 11 вересня.

Глава УГКЦ розпочав робочий візит до Німеччини
Фото ілюстративне

Основною метою візиту є участь у Річній зустрічі німецьких католицьких єпископів із державною владою Німеччини, яка відбудеться 10 вересня під назвою «Свято-Михайлівський бенкет». Блаженніший Святослав виступить на цьому заході як головний спікер, виголосивши промову про ситуацію в Україні та спільну надію на справедливий мир.

Під час триденного візиту Глава УГКЦ також проведе низку зустрічей із релігійними та політичними лідерами Німеччини, зокрема з Федеративним канцлером Олафом Шольцом.

У межах адвокаційної місії, яку Українська Греко-Католицька Церква здійснює з початку російської агресії проти України у 2014 році, Блаженніший Святослав розповість про страждання українського народу та його надію на перемогу і справедливий мир, а також про роль Церкви у зціленні ран війни.