Глава УГКЦ привітав владику Йосафата Говеру із 55-річчям із дня народження

12 вересня 2022, 10:57 355

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви привітав екзарха Луцького владику Йосафата Говеру із 55-річчям із дня народження.

Глава УГКЦ привітав владику Йосафата Говеру із 55-річчям із дня народження

«Сьогодні дякуємо Господеві за дар Вашого життя і за те, покликав Вас на дорогу служіння Церкві та рідному народові. Із вдячністю згадуємо і Ваших батьків, які не тільки подарували Вам життя, а й у часи важких переслідувань передали Вам віру і любов до Бога. Власним прикладом, який часто межував із геройським свідчення віри, вони заклали у Ваше серце зерно правди, яка свого часу рясно розквітнула і почала плодоносити. Нехай милосердний Господь зі святими упокоїть Ваших батька й матір, що виховали чотирьох дітей, троє з яких служать при Господній престолах», — мовиться у вітальному листі.

Свої священничі свячення владика Йосафат отримав з рук владики Юліана Вороновського, смиренного владики підпільної Церкви, який у той час виконував уряд єпарха Самбірсько-Дрогобицького.

«Навчання в Люблінському католицькому університеті та в Папському східному інституті в Римі, де Ви здобули ліцензіат із пасторального богослов’я, та робота на посаді ректора Духовної семінарії імені Йосифа Сліпого в Тернополі неначе готували Вас до ще відповідальнішого служіння. У 2008 році Ви очолили наш Луцький екзархат, у якому вірні нашої Церкви з нетерпінням чекали на свого пастиря. Нині наша Церква, видимо присутня на волинському терені через наші храми, активно реалізує важливі освітні та соціальні ініціативи, спрямовані, зокрема, на допомогу вимушено переселеним особам», — зазначив Глава Церкви.

«Нехай Господь прийме дар Вашого служіння, як приємну жертву, на свій престол, а Вам зішле з висот своє прещедре благословення за молитвами Пресвятої Богородиці та всіх святих української землі», — побажав Блаженніший Святослав.