Глава УГКЦ привітав владику Діонізія Ляховича з нагоди 50-річчя священничих свячень

8 грудня 2022, 11:49 730

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви привітав апостольського екзарха для українців-католиків візантійського обряду в Італії владику Діонізія Ляховича з нагоди 50-річчя ієрейських свячень.

«Ваші свячення, які Ви отримали з рук владики Єфрема Кривого, у поєднанні з Вашими здобутками у сфері освіти й науки принесли чимало плодів. Повернувшись в Україну на початку 90-х років, Ви очолили Василіанський інститут в Золочеві та були шанованим викладачем у духовних семінаріях України. Відтоді з-під Вашого пера вийшло чимало духовної літератури, яка стала справжнім скарбом для наших вірних», — мовиться у вітальному листі.

«Прийміть від нас щирі побажання рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви і народу — на многії і благії літа», — пише Отець і Глава УГКЦ.