Глава УГКЦ привітав отців василіян з початком Звичайної капітули провінції Найсвятішого Спасителя в Україні

12 лютого 2024, 14:21 637

12 лютого у Брюховичах Божественною Літургією в монастирі святого Йосифа розпочалася Звичайна провінційна капітула провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні. З цієї нагоди Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав привітав отців-учасників капітули та уділив їм архиєрейське благословення.

Фото: ЧСВВ Провінція Найсвятішого Спасителя в Україні

У привітальному листі Блаженніший Святослав сердечно подякував отцям та братам-василіянам за служіння, яке вони здійснюють в часи жорстокої війни в Україні. Відтак Глава УГКЦ звернувся до отця-протоігумена Йоана з вдячністю за гідне виконання своїх обов’язків протягом двох каденцій служіння, які припали на нелегкі часи пандемії коронавірусу та війни.

«Під час засідань у молитві подякуйте Богові за всі дари, якими Він вас сподобив. Згадайте кожне покликання, що є Господньою благодаттю для нашої Церкви, і просіть, щоб щедре Боже благословення й далі спочивало на вашому Чині, — зазначив Блаженніший Святослав і побажав: — Нехай усі ваші рішення будуть згідними із задумом ваших засновників і сприятливими для нашої Церкви та народу, який складає найвищу жертву — життя своїх вірних синів і доньок, для збереження волі та незалежності».

Звичайна провінційна капітула 2024 провінції Найсвятішого Спасителя в Україні триватиме з 12 по 16 лютого. Капітула — це збори повноважних делегатів, до яких входять члени Провінційної Управи, ігумени монастирів, Ректор семінарії, Магістр новіціяту та обрані делегати; вона звичайно скликається раз на чотири роки і має завдання розглянути звіти про діяльність за чотирирічний період, обрати Протоігумена, його Радників та делегатів на Генеральну капітулу, а також визначити плани на наступну каденцію. Цьогоріч у Капітулі беруть участь 53 делегати.

Департамант інформації УГКЦ