Глава УГКЦ привітав митрополита Василя Семенюка із 75-річчям

2 серпня 2024, 10:34 750

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав владику Василя Семенюка, архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського, з нагоди 75-річчя від дня народження.

Глава УГКЦ привітав митрополита Василя Семенюка із 75-річчям

«Із приємністю споглядаючи на Ваші прожиті роки, бачимо велику ревність для Божої слави та любов до Батьківщини і рідного народу. У важкі часи підпілля нашої Церкви і донині Ви, уповаючи на покров Пресвятої Богородиці, вірно служите людям, несучи їм вічне Слово життя, кормлячи їх небесною поживою — святими Тілом і Кров’ю нашого Господа Ісуса Христа — для поширення Царства Божого тут, на землі», — йдеться у вітальній грамоті.

За словами Глави Церкви, особиста молитва, старання задля спасіння людей, вірність покликанню, милосердя до ближнього представляють митрополита Василя як людину, яка може сказати за апостолом Павлом: «Живу вже не я, а живе Христос у мені» (Гал. 2, 20). «Хай цей час, який Господь Вам ще призначить, буде мирним і благословенним».