Глава УГКЦ привітав християн усього світу з Різдвом Христовим та подякував за велику солідарність з Україною

25 грудня 2022, 19:19 2002

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав привітав вірних Української Греко-Католицької Церкви в діаспорі та християн усього світу з Різдвом Христовим і подякував їм за різдвяну християнську солідарність та підтримку України.

Різдвяні привітання Глава УГКЦ склав у неділю, 25 грудня, наприкінці Божественної Літургії у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві.

«Різдво Христове — це свято ніжності та близькості до нас воплоченої Божої любові, воплоченого Бога, який так хотів бути близьким і ніжним до нас, що став маленькою Дитиною і сьогодні благословляє весь світ», — сказав архиєрей.

Блаженніший Святослав нагадав, у чому полягає зміст святкування Різдва: «Святкувати Різдво не означає знайти день календаря чи організувати світську вечірку. Це — щось набагато глибше. Святкувати Різдво — це прийняти небесну Божу силу, мир і радість, якою Небесний Отець у Сині ділиться з нами через Духа Святого».

Глава УГКЦ подякував християнам з усього світу за те, що вони сьогодні моляться, переживають за Україну і допомагають їй. За його словами, нині в Україну з цілого світу надходять різні види допомоги: теплий одяг, генератори й інші види християнської, людської солідарності.

«Сьогодні по всій Європі та світі багато християн споживають менше електрики, щоби бути солідарними з нами, українцями, які потерпаємо від браку електроенергії, зменшують опалення у своїх катедральних соборах і домівках, щоби бути солідарними з нами в Україні, які терпимо холод. Нині весь світ хоче ділитися з нами своєю різдвяною радістю. Тому ми дякуємо всім, хто сьогодні святкує Різдво, думаючи про Україну, як до цього закликає Святіший Отець Франциск», — сказав Блаженніший Святослав.

Читайте також: «Не бійтеся радіти навіть тоді, коли хочеться плакати», — Глава УГКЦ до вірних РКЦ в Україні на Різдво

«Усім тим, хто святкує сьогодні це велике свято, засилаємо сердечні різдвяні побажання, Божого благословення і щасливого, мирного прийдешнього року. Їм ми кажемо з України: Христос народився! Славімо Його!» — додав Предстоятель.