Глава УГКЦ подякував усім, хто весь рік працював над його відеозверненнями

25 лютого 2023, 07:00 853

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у першу річницю масштабної війни росії проти України подякував також усім, хто слухав його щоденні відеозвернення.

Глава УГКЦ подякував усім, хто весь рік працював над його відеозверненнями

«Хочу подякувати всім, хто щодня знаходив час, щоби слухати наші відеозвернення. Дякую, що впродовж того року ми жили, боролися і молилися разом. Дякую тим, хто щодня не просто слухав наші звернення, а перекладав їх іншими мовами: англійською, французькою, італійською, іспанською, німецькою та польською. Дякую і тим, хто слухав голос з України в різних куточках Європи та світу — ви чули правду про Україну, яку проголошує Українська Греко-Католицька Церква», — сказав Блаженніший Святослав.

Предстоятель повідомив, що цей формат щоденних відеозвернень поступово вичерпується.

«Тому розпочинаючи наступний рік нашої борні, — сказав духовний лідер, — ми змінюватимемо спосіб зв’язку. Перейдемо до відеороздумів, які підсумовуватимуть певний період. Однак ми й надалі будемо разом, — разом молитимемося, працюватимемо і прямуватимемо до нашої перемоги. Бо ми знаємо, що росія вже програла».

Читайте також: Глава УГКЦ у першу річницю масштабного вторгнення: Перемога України буде перемогою Божої сили над людською хтивістю і гріхом

Російський окупант, зазначив він, не досягнув жодної цілі, яку ставив перед собою рік тому. Наше військо звільнило більшість територій, які він захопив, і звільнить всі інші — звільнить нашу святу українську землю від руйнівної присутності російського загарбника. Тому подорожуватимемо разом рухатися до перемоги у праці, молитві, вірі в Бога та надії на Його милосердя.

Нагадаємо, що Глава УГКЦ виходив із відеозверненням щодня, починаючи з 25 лютого 2022 року.