Глава УГКЦ очолив Панахиду за загиблими внаслідок ракетної атаки 29 грудня

1 січня 2024, 17:05 262

1 січня, у день жалоби в Києві, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у Патріаршому соборі очолив Панахиду за загиблими внаслідок російської ракетної атаки 29 грудня.

Глава УГКЦ очолив Панахиду за загиблими внаслідок ракетної атаки 29 грудня

«Сьогодні в Києві день трауру і жалоби. Цей найбільший удар із неба, який отримала Україна 29 грудня, уже на сьогодні тільки у столиці призвів до загибелі 29 невинних наших убієнних братів та сестер. І сьогодні після Літургії ми служитимемо Панахиду, заупокійну молитву за них, за всіх жертв цієї війни на українській землі», — сказав Предстоятель під час проповіді. Відтак наприкінці Літургії очолив молитву за загиблих.

Як відомо, 29 грудня росія здійснила наймасованіший удар із повітря по Україні. Під ударом опинилися Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя та інші міста. Наразі відомо про 29 загиблих у столиці. Це найбільша кількість жертв у Києві від однієї атаки з початку повномасштабного вторгнення.