Глава УГКЦ обговорив з архиєпископом Стокгольма розвиток духовної опіки українців у Швеції

14 жовтня 2024, 12:55 102

У межах душпастирського візиту до Швеції Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав відвідав кардинала Андреса Арбореліуса, архиєпископа Стокгольмської дієцезії. У зустрічі, яка відбулася в неділю, 13 жовтня, також взяли участь апостольський екзарх для українців у Німеччині та країнах Скандинавії владика Богдан Дзюрах та генеральний вікарій Стокгольмської дієцезії о. Паскаль Рене Лунг.

Ця зустріч стала важливою нагодою для українських ієрархів висловити вдячність представникам Католицької Церкви у Швеції за їх всебічну підтримку українських душпастирств та обговорити подальший розвиток українських громад у країні.

Блаженніший Святослав подякував кардиналові Арбореліусу за його візит в Україну, що став знаком солідарності та підтримки. Відтак архиєреї обговорили виклики, пов’язані з гуманітарною ситуацією в Україні, а також питання духовної опіки над українцями у Швеції. Українські ієрархи звернули увагу на потребу у нових душпастирях, а також підкреслили, що біженці є активними місіонерами, які діляться своєю вірою, культурою та духовністю, свідчачи про єдність Католицької Церкви в різноманітті.