Глава УГКЦ із православним митрополитом у США помолився за Україну

8 березня 2024, 22:22 1117

7 березня Отець і Глава УГКЦ з єпископами Постійного Синоду здійснив візит ввічливості до митрополита Української Православної Церкви у США Антонія у м. Баунд-Брук. У храмі Святого Андрія Первозванного архиєреїв Української Греко-Католицької Церкви привітав також архиєпископ Даниїл Зелінський, очільник Західної єпархії Української Православної Церкви у США.

Глава УГКЦ із православним митрополитом у США помолився за Україну

Блаженніший Святослав разом із митрополитом Антонієм помолився за Україну. Глава УГКЦ промовив молитву українською мовою, очільник Православної Церкви в Америці — англійською.

Вони також помолилися разом за полеглих воїнів та невинних жертв війни в Україні.

«Дай, Боже, щоб ваші зустрічі у Вашингтоні принесли добрий плід, і голос простих українців, від імені яких ви промовляли, був почутий», — побажав митрополит.