Глава УГКЦ із Постійним Синодом здійснить візит до Німеччини

26 травня 2024, 12:00 245

20–26 травня 2024 року в межах відзначення 65-річчя проголошення Апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав із членами Постійного Синоду перебуватиме в Мюнхені (Німеччина).

Глава УГКЦ із Постійним Синодом здійснить візит до Німеччини
Ілюстрація пресслужби Апостольського екзархату в Німеччині та Скандинавії

Цими днями в Німеччині пройде 8-ма (79-та) сесія Постійного Синоду УГКЦ, а також відбудуться зустрічі Блаженнішого Святослава й українських єпископів із представниками Католицької Церкви в Німеччині, з керівництвом Українського вільного університету, з громадськими та волонтерськими організаціями, з духовенством і монашеством, з керівництвом Благодійного фонду «Renovabis». Особливим моментом стане зустріч Глави УГКЦ із молоддю Апостольського екзархату, для якої екзархальна Комісія у справах молоді та академічного душпастирства підготувала окрему духовну програму.

Святкування ювілею екзархату завершаться в неділю, 26 травня, Архиєрейською Божественною Літургією в катедральному храмі Покрову Пресвятої Богородиці м. Мюнхен.

м. Мюнхен, 20–26 травня 2024 року

Окрім робочих засідань Постійного Синоду та зустрічей із представниками Католицької Церкви в Німеччині, передбачено такі заходи:

Вівторок, 21 травня

16:00 — Прийом у міській ратуші м. Мюнхена.

Середа, 22 травня

16:15 — Зустріч із керівництвом Українського вільного університету.

17:00 — Зустріч із громадськими та волонтерськими організаціями Баварії і Німеччини.

Четвер, 23 травня

15:00 — Зустріч із духовенством і монашеством Апостольського екзархату.

П’ятниця, 24 травня

14:30 — Зустріч у Державній канцелярії Баварії.

17:00 — Зустріч із керівництвом Благодійного фонду «Renovabis».

24–26 травня — З’їзд молоді екзархату в Мюнхені

Субота, 25 травня

9:00 — Свята Літургія в катедральному храмі з молоддю Апостольського екзархату. Очолює апостольський екзарх владика Богдан Дзюрах.

16:00 — Презентація німецькомовного перекладу Катехизму УГКЦ «Христос — наша Пасха» та книжки Блаженнішого Святослава «Бог не покинув Україну».

19:30 — Зустріч Блаженнішого Святослава і членів Постійного Синоду з молоддю. Молитовні чування за мир в Україні у стилі Тезе.

Неділя, 26 травня

11:00 — Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди 65-річчя Апостольського екзархату. Очолює Отець і Глава УГКЦ у співслужінні членів Постійного Синоду та гостей.

Департамент інформації УГКЦ,
за матеріалами пресслужби Апостольського екзархату в Німеччині та Скандинавії