Екодень провели в Сокальсько-Жовківській єпархії

10 липня 2024, 09:06 84

Екологічний день відбувся під час літнього християнського табору при парафії Святого Юрія в с. Батятичі Кам’янко-Бузького деканату Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ.

Екодень провели в Сокальсько-Жовківській єпархії

Про це повідомляє Інформаційна служба Бюро УГКЦ із питань екології.

Екодень, який пройшов під гаслом «Збережемо природу — наш спільний дім», був проведений відповідно до церковної тріади «керигма-літургія-дияконія»: діти слухали повчальні екокатехизи, молилися за збереження Божого створіння — природи, вчилися сортувати побутові відходи, а також переглядали тематичні мультфільми та розгадували цікаві екоквести.

Отець Ігор Домінський, екореферент Кам’янко-Бузького деканату Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ, під час екологічної катехизи наголосив, що «піклуючись про навколишній світ у такий спосіб, ми виявляємо свою шану та вдячність Творцеві й виконуємо Його волю щодо збереження Божих природних скарбів, які отримали у спадок».

Найактивніші дітки отримали подарунки від Екобюро УГКЦ у формі закладок з різноманітними екологічними порадами, а також календарі на тему енергоефективності й енергозбереження, що особливо важлива в контексті екологічних та енергетичних викликів війни.

Християнський табір організував о. Ігор Доманський за підтримки місцевої молодіжної спільноти УМХ. Загальна кількість дітей у таборі становила 67 осіб, з яких понад 10 — діти, чиї батьки захищають Україну.