«Добрі ініціативи, які реалізуються на Патріаршому рівні, повинні торкнутися серця кожного вірного УГКЦ», — владика Кеннет на Генеральній асамблеї

5 грудня 2023, 15:06 205

Протягом 4–7 грудня в Патріаршому домі проходить Генеральна асамблея Душпастирської ради УГКЦ для розробки наступник кроків імплементації Душпастирського плану 2030.

Згідно з пунктом постанови 38 Синоду Єпископів УГКЦ 2022 року (Вих. ВА 22/147), Душпастирська рада продовжує працювати над імплементацією та координацією душпастирського плану «Надія, до якої нас кличе Господь» на період до 2030 року (п. 39).

Тринадцять представників від архиєпархій та екзархатів в Україні разом із головами та працівниками Патріаршої курії зустрілися для продовження праці над трьома темами в контексті війни в Україні:

1. близькість до вбогих, маргіналізованих, біженців і постраждалих від війни;
  2. зцілення ран;
  3. християнська родина.

«Найважливішим елементом наших зустрічей є не тільки практичні рішення і нові програми, але діалог і спілкування між усіма структурами нашої Церкви. Душпастирська рада працює над тим, щоб добрі ініціативи, які ми запускаємо на патріаршому рівні змогли дійти до кожної окремої парафії і торкнутися серця кожного вірного УГКЦ, у всіх куточках світу, де є наша Церква. Цей дотик неможливий без здорової комунікації», — сказав владика Кеннет Новаківський, голова Душпастирської ради.

Генеральна асамблея — це щорічна зустріч із делегованими представниками всіх архиєпархій та екзархатів із працівниками Патріаршої курії, зважаючи на виклик війни, такі зустрічі відбудуться у регіональному форматі в кількох країнах світу: Польща, Бразилія, Сполучені Штати Америки.