До України прямують сорок два генератори з Франції

27 грудня 2022, 13:17 153

У цей час, коли Україна переживає дуже складні часи через зруйновану росією енергетичну інфраструктуру і мільйони людей перебувають без світла і тепла в зимовий час, багато добродіїв з усього світу намагається підтримати українців у їхній боротьбі й організовуєть потрібну підтримку.

До України прямують сорок два генератори з Франції

Зокрема, католицька благодійна організація з Франції «Діло Сходу» («L’Оeuvrе d’Orient») в партнерстві з Патріаршою фундацією «Мудра справа» закупила й організувала доставку в Україну  42 генераторів вартістю понад 2 мільйони гривень. Ці прилади доставлять до греко-католицьких парафій у центрально-східній Україні (Київська архиєпархія, Чернівецька єпархія, а також Харківський, Одеський, Донецький екзархати).

За словами координатора проєкту о. Володимира Мальчина, «при наших парафіях місцеві душпастирі зможуть організувати пункти обігріву та поділитись електроенергією не лише зі своїми парафіянами, а й з усіма, хто потребує».

Це перша партія допомоги генераторами й електроприладами з Франції в межах проєкту «Міст дружби». Раніше благодійна організація «Діло Сходу» з Франції надала фінансову підтримку проєктам, що допомагали внутрішньо переміщеним особам у різних регіонах України, для закупівлі п’яти мінібусів для «Мудрої справи», літургійних інтенцій для священнослужителів. Влітку ця організація також передала для госпіталів в Україні три карети швидкої допомоги.

Читайте також: «При наших храмах і монастирях відкриваються „Пункти незламності“», — Глава УГКЦ у 303-й день війни

Нехай Господь щедро винагородить усіх жертводавців, які солідарні з українським народом у цей складний час!