До дітей української громади в Дубліні завітав святий Миколай

7 грудня 2023, 14:05 113

3 грудня у парафії Української Греко-Католицької Церкви в Дубліні (Ірландія) відбулося свято до Дня святого Миколая.

До дітей української громади в Дубліні завітав святий Миколай

Про це йдеться на фейсбук-сторінці УГКЦ у Дубліні.

Після Божественної Літургії до храму прибув святий Миколай, на якого чекали понад сотню українських дітей парафії. Як тільки найголовніший гість переступив поріг храму, вся громада заспівала йому пісню.

Святий Миколай подякував за теплу зустріч і привітав присутніх зі святом, побажавши радості та добрих усмішок, світлої надії душі й вірної удачі, чарівних моментів і безсумнівного щастя на шляху, щирої любові, миру та перемоги. Після цього святий Миколай усім дітям у церкві роздав подарунки. Малеча з великим задоволенням розповідала віршики та співала пісень, відтак мали нагоду зробити святкове фото з Миколаєм на тлі новорічної ялинки.

«Хочемо висловити велику вдячність нашим постійним амбасадорам — ірландській групі „St. John The Baptist Clontarf Ukraine Support Group“, які й цьогоріч допомогли нам зібрати діткам подарунки. Дякуємо всім за теплу зустріч із небесним гостем та просимо у святого Миколая посередництва за мир на нашій українській землі!» — йдеться в дописі.