Для українців на Мальті служитиме священник УГКЦ

13 серпня 2022, 12:39 760

Відтепер для українців, які проживають у Республіці Мальта, на постійній основі служитиме священник Української Греко-Католицької Церкви. Регулярне служіння з благословення Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава і голови Пасторально-міграційного відділу владики Степана Суса здійснюватиме о. Олександр Смеречинський.

Для українців на Мальті служитиме священник УГКЦ
Місто Валетта, Мальта, фото: Freepik

Отець Олександр служитиме Божественну Літургію у столиці країни місті Валетта щонеділі об 11:00 у храмі Дамаскської ікони Божої Матері за адресою: 132 a Triq L-Arcisqof, Il-Belt Valletta.

Крім того, священник готується відкрити катехитичну школу і розпочати у вересні катехизацію дітей.

Отець Олександр Смеречинський, який є заступником голови Відділу морського апостоляту УГКЦ, раніше неодноразово відвідував Мальту й надавав духовну опіку вірним. Такі душпастирські візити він розпочав ще в 2015 році. Відтепер о. Олександр служитиме для українців греко-католиків цієї країни на постійній основі.

Контактна інформація: +356 997 093 69 (о. Олександр Смеречинський).

Варто зазначити, що зараз на Мальті мешкає близько 1500 українців, 350 з них прибули на острів після початку повномасштабної війни росії проти України.

за матеріалами Пасторально-міграційного відділу