Для родин захисників України провели дні духовної віднови на Львівщині

8 липня 2023, 14:26 81

У Сокальсько-Жовківській єпархії УГКЦ відбулися дні духовної віднови «Слідами любові» для родин військовослужбовців. Учасники мали змогу спілкуватися із духовенством, психологами та фахівцями «Карітас-Жовква» УГКЦ, відвідати спільні богослужіння, паломництва до Жовкви і Крехова, а також цікаві майстер-класи.

Для родин захисників України провели дні духовної віднови на Львівщині

П’ятиденні зустрічі для сімей військових, поранених, зниклих безвісти та полеглих воїнів від початку літа відвідали понад 250 осіб. За словами владики Михайла Колтуна, єпископа Сокальсько-Жовківської єпархії, цей проєкт духовної віднови особливо важливий для підтримки потерпілих, і у майбутньому він буде проводитися також при парафіях.

«Цей проєкт ми в кількох заходах зробили по п’ять днів, але хочемо перенести його на місця в парафії для того, щоб священники могли перейнятися долями людей, які сподіваються, що Україна їх не покине, що Церква їх не покине, і щоб ми спільними силами могли святкувати нашу перемогу», — зазначив єпископ.

Учасників духовної віднови розподіляють відповідно до віку. З кожною групою окремо працюють спеціалісти БФ «Карітас-Жовква» УГКЦ. Під час відпочинку кожен має нагоду взяти участь у різних майстер-класах, зокрема з виготовлення вервиць.

«Це, з одного боку, майстерклас, а з іншого — вид терапії, під час якої кожен з учасників, виготовляючи своїми руками цю вервичку, населяючи на нитку намистинки, вкладає свій зміст, сенс, прохання до Бога, молитви та сподівання», — розповіла заступниця директора «Карітас-Жовква» Анна Дацко.

Отець Степан Макар, директор жовківського Карітасу, зазначив, що учасники позитивно відгукуються про такі ініціативи, і це є свідченням того, що Церква завжди поруч.