Чин Молебню в час війни, коли ворог йде на нас

26 квітня 2022, 01:09 61

Цей Молебень за перемогу українського війська в Українській Греко-Католицькій Церкві моляться щоденно о 12:00. Молитва транслюється з різних храмів на «Живому телебаченні».

Чин Молебню в час війни, коли ворог йде на нас

Ієрей: Благословен Бог наш завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.

Лик: Амінь.

Ієрей: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

Лик: Царю небесний, утішителю, Душе істини, що всюди єси і все наповняєш, скарбе дібр і життя подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, благий, душі наші.

Святий Боже, святий кріпкий, святий безсмертний, помилуй нас (тричі).

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, нинi i повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, посіти і зціли немочі наші, імени Твого ради.

Господи, помилуй. (тричі)

Слава, і нині:

Отче наш, Ти, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам днесь; і прости нам довги наші, як і ми прощаємо довжникам нашим; і не введи нас у спокусу, але ізбав нас від лукавого.

Ієрей: Бо Твоє єсть царство, і сила, і слава, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

Лик: Амінь.

Господи, помилуй. (12 р.)

Слава: І нині:

Прийдіте, поклонімся цареві, нашому Богу.

Прийдіте, поклонімся Христові, цареві, нашому Богу.

Прийдіте, поклонімся і припадім до самого Господа Ісуса Христа, царя і Бога нашого.

Псалом 45

Бог наш — приcтановище й cила, * помічник у cкорботах, що вельми напали на наc.

Тому не будемо боятиcь, коли порушуєтьcя земля * і гори обертаютьcя в глибини морcькії.

Зашуміли й порушилиcя води їх, * порушилиcя гори cилою його.

Биcтрі течії ріки веcелять міcто Боже;* оcвятив оcелю cвою Найвищий.

Бог поcеред неї, і вона не порушитьcя;* поможе їй Бог рано вдоcвіта.

Затривожилиcя народи, захиталиcя царcтва. * Він дав голоc cвій, порушилаcя земля.

Гоcподь cил із нами, * заcтупник наш — Бог Якова.

Прийдіть і побачте діла Гоcподні, * які чуда вчинив він на землі.

Припиняючи війни до кінців землі, * потрощить він лук і зломить зброю і cпалить щити вогнем.

«Заcпокойтеcь і пізнайте, що я — Бог. * Я проcлавлюcя між народами, проcлавлюcя на землі».

Гоcподь cил із нами, * заcтупник наш — Бог Якова.

Слава Отцю і Сину, і Святому Духові, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Алилуя, алилуя, алилуя, слава Тобі, Боже (3).

Диякон виголошує Мирну єктенію:

В мирі Господеві помолімся.

Лик після кожного прошення: Господи, помилуй.

За мир з висот і спасення душ наших, Господеві помолімся.

За мир всього світу, добрий стан святих Божих церков і з’єднання всіх, Господеві помолімся.

За святий храм цей, і тих, що з вірою, благоговінням і страхом Божим входять до нього, Господеві помолімся.

За святішого вселенського Архиєрея (ім’я), Папу Римського, і за Блаженнішого Патріярха нашого (ім’я), і за Преосвященнішого Архиєпископа і Митрополита нашого Кир (ім’я), і за боголюбивого Єпископа нашого Кир (ім’я), чесне пресвітерство, у Христі дияконство, за ввесь причет і людей, Господеві помолімся.

За Богом бережений народ наш, за правління і все військо, Господеві помолімся.

Щоб як лук мідний вчинити силу вірних Твоїх і укріпити десницю їх міццю сили Твоєї і за перемогу над супостатами нашими, Господеві помолімся.

Щоб подати неослабну, незбориму і переможну силу і мужність христоіменитому воїнству нашому на перемогу над ворогами і супостатами і всіма нападками їх, Господеві помолімся.

Щоб сповнити соромом і безчестям лиця супротивників наших, а серця їх сповнити страхом і жахом, і щоб ангел Господній гнав їх і вражав, Господеві помолімся.

Щоб вислухати крик святої Церкви Твоєї і зітхання єдиновірців наших і щоб вивести із тління життя полонених ворогами і супостатами рабів Його, які в печалі і скорботах до Нього взивають, Господеві помолімся.

Щоб визволитися нам від усякої скорби, гніву, біди і нужди, Господеві помолімся.

Заступи, спаси, помилуй і охорони нас, Боже, Твоєю благодаттю.

Пресвяту, пречисту, преблагословенну, славну Владичицю нашу Богородицю і Приснодіву Марію, з усіма Святими пом’янувши, самі себе, і один одного, і все життя наше Христу Богові віддаймо.

Лик: Тобі, Господи.

Виголос: Бо Тобі належить усяка слава, честь і поклоніння Отцю і Синові, і Святому Духові, нині і повсякчас, і на віки віків.

«Бог – Господь», глас 1

Бог – Господь, і явився нам;* благословен, хто йде* в ім’я Господнє.

Стих 1: Сповідуйтеся Господеві, бо він благ, бо повік милість його.

Стих 2: Обійшовши обступили мене, іменем Господнім протистояв я їм.

Стих 3: Не умру, а жити буду, і повім діла Господні.

Стих 4: Камінь, яким знехтували будівничі, цей став головою вугла; від Господа стався він, і дивний є в очах наших.

Тропар, глас 1: Спаси, Господи, людей Твоїх* і благослови насліддя Твоє,* перемоги благовірному народові на супротивників даруй* і хрестом твоїм* охорони люд Твій.

Слава: І нині:

Заступництво, перед яким благоговіємо, і з яким не осоромимося,* не погорди, Благая, молитвами нашими, всеоспівана Богородице,* утверди православних громаду,* спаси благовірних людей,* укріпи в справедливості правління їх* і подай їм з небес перемогу,* бо Ти Бога породила,* єдина благословенная.

Диякон: Будьмо уважні.

Свящ.: Мир всім.

Диякон: Премудрість, будьмо уважні.

Прокімен, глас 7: Господь кріпость людям своїм дасть, Господь благословить людей своїх миром (Пс. 28,11).

Детальніше дивіться тут.

Дивіться також