Британські лідери помолилися за мир в Україні в катедральному соборі Пресвятої родини в Лондоні

24 лютого 2023, 19:24 278

24 лютого, у річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну, у катедральному соборі Пресвятої родини в Лондоні за участі релігійних лідерів різних конфесій і релігій відбулася молитва за мир в Україні. Разом молилося понад 700 осіб. Серед присутніх були колишній прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон і мер Лондона Садік Хан.

Собор був прикрашений паперовими янголами, які зробили діти зі школи Святої Марії. Кількість янголів — 461, що символізує офіційну цифру вбитих дітей в Україні під час війни, розповів владика Кеннет Новаківський у коментарі Департаменту інформації УГКЦ.

Символічною була і кількість запалених свічок. Під час молитви діти зі школи Святої Марії разом із громадськими лідерами тримали 52 запалені свічки на знак 52-х тижнів опору російській агресії.

«Серед гостей були лідери Англіканської Церкви, інших деномінацій Римсько-Католицької Церкви, єврейської громади. А також колишній прем’єр-міністр Борис Джонсон, мер Лондона Садік Хан, представники Палати лордів та члени парламенту й місцевої мерії», — зазначив владика Кен.

Департамент інформації УГКЦ,
фото: Catholic Church England and Wales / Marcin Mazur