Блаженніший Святослав зустрівся з очільницею Держслужби з етнополітики та свободи совісті

1 вересня 2022, 19:05 306

У четвер, 1 вересня, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав зустрівся з головою Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Оленою Богдан. У зустрічі, яка відбулася в резиденції Глави УГКЦ в Києві, взяв участь також о. Андрій Зелінський, заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

В ході розмови сторони розглянули низку важливих питань, що стосуються взаємодії Церкви з державними установами в умовах воєнного стану. Особливу увагу було приділено питанню впровадження в дію Закону України «Про Службу військового капеланства».

Глава УГКЦ вкотре наголосив на готовності забезпечити якісну духовну підготовку священнослужителів УГКЦ для такого відповідального й необхідного сьогодні служіння українському війську та нашому народові.

Зі свого боку, очільниця Держслужби з етнополітики та свободи совісті наголосила на відкритості та готовності її відомства сприяти захисту конституційних прав і свобод громадян України, зокрема в сфері задоволення духовно-релігійних потреб українських воїнів.