Блаженніший Святослав зустрівся з новообраним старшим єпископом Української Церкви християн віри євангельської

15 червня 2023, 19:11 975

Сьогодні, 15 червня, у резиденції Отця і Глави УГКЦ при Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві відбулася зустріч Блаженнішого Святослава з новообраним старшим єпископом Української Церкви християн віри євангельської (УЦХВЄ) Козачком Анатолієм Миколайовичем.

Блаженніший Святослав привітав Анатолія Миколайовича з обранням його очільником Церкви. Під час зустрічі сторони обговорили низку пасторальних, благодійницьких та освітніх питань. Домовилися про співпрацю в освітній сфері та душеопікунстві людей, які постраждали внаслідок війни.

Зустріч пройшла у братній, християнській атмосфері.

На завершення очільники українських конфесій обмінялися пам’ятними подарунками.

У зустрічі також взяли участь: Яцюк Віталій Олексійович, перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ, Кулакевич Юрій Петрович, директор Департаменту зовнішніх та міжнародних зв’язків УЦХВЄ, та митрофорний протоієрей Олекса Петрів, керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні.

Як ми повідомляли раніше, Блаженніший Святослав 21 травня особисто та від усієї повноти Української Греко-Католицької Церкви привітав Анатолія Козачка із завершенням звітно-виборчої конференції Української Церкви християн віри євангельської й обранням його старшим єпископом.