Блаженніший Святослав: Я маю на кого опертися. Це — ви, спільнота нашої Церкви!

14 лютого 2024, 21:00 494

Мені дуже важливо розуміти, що я маю на кого опертися. Це — ви, наша Церква, наші люди! Якщо я як Глава Церкви можу розраховувати на вас: спільноту університету, студентів, молільників, священників, єпископів, то все стає по-іншому. Тоді є розуміння, що це не моя приватна, а наша спільна справа. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав 9 лютого в Центрі Шептицького у Львові під час презентації книжки «Бог не покинув Україну», написаної у розмові з редактором Католицької інформаційної агенції Кшиштофом Томасиком.

Блаженніший Святослав: Я маю на кого опертися. Це — ви, спільнота нашої Церкви!

Відповідаючи на запитання модератора, директора видавництва «Свічадо» п. Богдана Трояновського про те, чим миряни можуть допомогти Главі УГКЦ у його нелегкому служінні, Блаженніший Святослав зазначив, що черпає підтримку від тих, хто прагне добра, приходить і усміхається. Для Патріарха дуже важливо бути разом із такими людьми.

«Надихаюся людьми, які вміють свій біль перетворити на добру справу», — наголосив Предстоятель.