Блаженніший Святослав розпочав свій перший душпастирський візит до Естонії

20 вересня 2024, 21:03 259

У п’ятницю, 20 вересня, Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, у супроводі владики Степана Суса, голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, та о. Романа Ільницького, секретаря цього відділу, розпочав душпастирський візит до Естонії. Відвідини триватимуть до 24 вересня.

Блаженніший Святослав розпочав свій перший душпастирський візит до Естонії

В аеропорту гостей зустрічали о. Роман Кіх та о. Сильвер Витвицький, які душпастирюють в Естонії, представники Посольства України, представники українських громадських організацій і парафіяни храму Богородиці Троєручиці в Талліні.

У програмі візиту передбачено офіційні та робочі зустрічі як на державному, так і на церковному рівні. Зокрема, у неділю в катедрі Римо-Католицької Церкви в Естонії Блаженніший Святослав відслужить Божественну Літургію, у храмі УГКЦ у суботу — Велику вечірню, а також запланована спільна екуменічна молитва з Радою Церков Естонії (РЦЕ).

Відбудуться зустрічі із представниками естонсько-української парламентської групи та представниками діаспори. Зокрема, з Блаженнішим Святославом і владикою Степаном зустрінеться апостольський адміністратор Естонії владика Філіп Журдан, Надзвичайний та Повноважний посол України в Естонській Республіці п. Максим Кононенко та п. Лаура Хуссар, спікер Рігікогу (Парламенту) Естонії.

Фото Вероніки Кальмук