Блаженніший Святослав привітав владику Михайла Бубнія з ювілеєм священства

19 серпня 2022, 08:10 510

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви привітав екзарха Одеського владику Михайла Бубнія з 25-літтям священства.

Блаженніший Святослав привітав владику Михайла Бубнія з ювілеєм священства

Предстоятель УГКЦ пригадав, що рівно 25 років тому в місті Львові, у храмі Преображення Господнього, тоді диякон Михайло, як монах Чину Найсвятішого Ізбавителя, одержав із рук світлої пам’яті патріарха Любомира священничі свячення.

«Цей дар священства став для нашої Церкви, яка тоді щойно вийшла з підпілля, видимим знаком Божого благословення. Протягом багатьох років ви старанно виконували завдання, що їх доручав вам монастир, і при цьому докладали зусиль для наукового зростання. Згодом, як магістр новиків Львівської провінції редемптористів при монастирі Святого Герарда в Кохавині, ігумен монастиря і настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла в місті Новояворівську, ігумен монастиря Святого Йосифа і парох церкви Матері Божої Неустанної Помочі в Івано-Франківську, ви гармонійно поєднували глибоке духовне життя в монастирі й опіку над порученими вам вірними», — мовиться у грамоті.

«Священство сформувало вас як жертовного пастиря, владику, який на поклик і потребу нашої Церкви жертовно служить в Одеському екзархаті», — зауважив Глава Церкви.

«Будьте й надалі для нашого народу та всіх людей, серед кого живете, ясним світильником Божої правди та добрим пастирем Христового стада», — побажав у патріаршій грамоті Блаженніший Святослав.