Блаженніший Святослав привітав владику Андрія Рабія з 5-річчям єпископської хіротонії

3 вересня 2022, 14:09 439

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав владику Андрія Рабія, єпископа-помічника Філадельфійської архиєпархії, з 5-річчям єпископської хіротонії — першим ювілеєм у архиєрейському служінні.

«Сьогодні складаємо подяку милосердному Богові, який покликав Вас на дорогу служіння Церкві та рідному народові», — мовиться у вітальному листі Глави Церкви.

Владика Андрій Рабій отримав єпископську хіротонію з рук Блаженнішого Святослава 3 вересня 2017 року в соборі Святого Юра у Львові. Співсвятителями були архиєпископ і митрополит Філадельфійський Стефан Сорока та єпископ Едмонтонської єпархії в Канаді Давид Мотюк.

«З 2001 року Ви, як священник, служите на терені США. У Вашій особі вірні нашої Церкви вбачають доброго пастиря, який вірно їм служить. Ваша пастирська турбота, Ваше вміння організувати людей для подолання різного роду труднощів і викликів гідні наслідування і особливої вдячності. Завдяки прикладу Вашого душпастирського служіння, глибоко закоріненого в Христі-Господі, багато людей віднайшло шлях до нашої Церкви», — зазначив Предстоятель і додав: «Усе це віддаємо в руки нашого Отця Небесного, який єдиний усе пам’ятає та винагороджує кожного за його ділами. Хай Він прийме дар Вашого служіння, як приємну жертву, на свій престол, а Вам зішле з висот своє прещедре благословення за молитвами Пресвятої Богородиці та всіх святих української землі».

Глава УГКЦ побажав владиці Андрію бути й надалі для українського народу та всіх людей, серед яких живе, ясним світильником Божої правди та добрим пастирем Христового стада. «Вимолюємо для Вас рясне Боже благословення. Хай Господь збереже Вас і примножить роки Вашого життя», — побажав Предстоятель.