13 травня 2024, 13:00 84

12 травня Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав учасників 48-го Міжнародного книжкового ярмарку в Буенос-Айресі, що відбувався з 25 квітня по 13 травня. У відеозверненні Глава Церкви звернувся до представників аргентинського уряду, посольства України в Аргентині та дружніх посольств інших країн, а також української громади і друзів України, які своєю присутністю демонструють беззастережну підтримку нашої Батьківщини.

«У ці трагічні часи, які переживає наша країна після 26 місяців повномасштабної російської агресії на нашій території, робота, яку ви робите для поширення поточної політичної ситуації в Україні, а також української літератури, культури, традицій, життєво важлива для нас», — закцентував Предстоятель.

Незважаючи на те, що Україна поранена, і ріки крові вкривають наші міста, села, поля, а кладовища повні могил молодих людей, які своїм життям відстоювали гідність та свободу своєї любої Батьківщини, Глава УГКЦ запевнив, що «Україна не здасться, вона продовжуватиме захищати свою незалежність і суверенітет».

«Для цього їй потрібна не лише допомога українців, але й усіх вас. Тому з усією смиренністю прошу вас: не дайте світові забути про Україну!» — закликав Блаженніший Святослав.

Учасників ярмарку, які за григоріанським календарем уже святкують Воскресіння Христове, Патріарх також закликав об’єднатися в молитві, просячи воскреслого Христа і надалі оберігати український народ безмежним милосердям та любов’ю.

«Віра в Бога дасть нам необхідні сили для досягнення довгоочікуваної і заслуженої перемоги», — переконаний Блаженніший Святослав.

Довідка

Протягом 35 років Україна представлена на цій виставці власним стендом завдяки Товариству аргентинсько-українських високошкільників у співпраці з Українським Посольством в Аргентинській Республіці та Українською центральною репрезентацією в Аргентині.

Відвідувачі виставки мають нагоду ознайомитися не лише з українською літературою українською та іспанською мовами, але й з українською культурою.

У межах виставки відбуваються представлення книжок, конференції на актуальну українську проблематику та День України.