Блаженніший Святослав подякував Валерієві Залужному і привітав Олександра Сирського

9 лютого 2024, 13:34 1002

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав подякував генералу Валерієві Залужному за його працю на посаді Головнокомандувача Збройних сил України з липня 2021 року і привітав генерал-полковника Олександра Сирського, якого Президент України вчора, 8 лютого, призначив новим Головкомом ЗСУ.

Фото з архіву

Про це йдеться у дописі Блаженнішого Святослава у фейсбуку.

Ствердивши, що «наша надія на Господа», Блаженніший Святослав запевнив, що разом з усією Українською Греко-Католицькою Церквою продовжує «безперервне молитовне стояння перед Його престолом, вимолюючи перемогу для нашої країни та справедливий мир для українського народу».

«У цій боротьбі, — зазначив Глава Церкви, — Він послуговується людьми, яких кличе до служіння для захисту й оборони своїх ближніх. Ми вдячні кожному, хто прийняв це Боже запрошення та відповідальність у цей нелегкий та вимогливий для кожного із нас час. Дякуємо генералу Валерію Залужному за два роки невтомної боротьби».

«Війна триває. Сьогодні ми, як і завжди, молимося і просимо, щоб Всемогутній Господь благословив українських захисників і захисниць, благословив нового Головнокомандувача Збройних сил України генерал-полковника Олександра Сирського», — додав Блаженніший Святослав.