Благодійний молитовний вечір для потреб ЗСУ провели на Стрийщині

4 січня 2024, 17:00 94

На завершення 2023 року Божого, 31 грудня, у навечір’я свята Обрізання Господнього, у парафії Усікновення голови святого Івана Хрестителя в с. Фалиш підсумовували прожитий рік вдячністю Богові, а також жестом вдячності нашим воїнам.

Благодійний молитовний вечір для потреб ЗСУ провели на Стрийщині

Про це йдеться на сайті Стрийської єпархії УГКЦ.

При парафіяльному храмі було організовано благодійний вечір, з ініціативи та благословення пароха, працею парафіяльної пасторальної ради та гостинністю й жертовністю усіх парафіян. Головна мета заходу — привернення уваги громади до актуальних викликів і завдань, продиктованих війною, а також продовження благодійної діяльності на потребу українського війська.

Розпочали зі спільної молитви Вечірні з литією у храмі. Отець Тарас Ляшок звернувся до присутніх: «Збираючись сьогодні провести благодійну зустріч для наших захисників, у молитві ми пригадуємо — всяке благодіяння в нашому житті походить від Бога. Так важливо в добрих починаннях пам’ятати найперше про прославу, подяку, а відтак наші благання до Господа».

Другою частиною зустрічі була спільна коляда й віншування у храмі від учасників творчого колективу Народного дому села. Також присутні у храмі прославляли Бога співом колядок.

На завершення надворі біля храму учасники парафіяльної ради пригощали всіх пампухами, солодким та гарячим глінтвейном. Парафіяни, крім спільної молитви у храмі, проводили цей вечір і завершення року у взаємному спілкуванні, частуванні та діленні своїми переживаннями.

Та найголовніше, чим було позначене частування, — усі присутні мали нагоду складати свої пожертви для українських воїнів. Результатом цього вечора стали зібрані 30 250 грн і 60 €.

Важливо також наголосити, що захід був проведений як знак підсумку діяльності парафіяльної спільноти протягом цілого року. Зокрема, попередній такий внесок від парафії був із нагоди дня Святого Миколая. Тоді передали 20 000 грн бійцям 80-ї ОДШБ для допомоги їм у придбанні генератора, а наймолодші парафіяни передавали свої малюнки з побажаннями.