Благодійний фонд «Карітас-Сокаль» відзначив 25-річчя

19 серпня 2024, 17:29 39

17 серпня в Сокалі відбулися святкові заходи з нагоди 25-річчя служіння Благодійного фонду «Карітас-Сокаль».

Благодійний фонд «Карітас-Сокаль» відзначив 25-річчя

Про це повідомляє пресслужба Сокальсько-Жовківської єпархії.

Захід розпочався молитвою, яку очолив єпископ Сокальсько-Жовківський Михайло Колтун. Із ним співслужили синкел соціального служіння та директор «Карітас-Жовква» о. Степан Макар, директор місцевого Карітасу о. Ярослав Кащук та запрошені священнослужителі.

Під час молитви було освячено приміщення для надання психологічною допомоги постраждалим від війни.

У духовному слові владика закликав до співпраці над завданнями, які спричинила війна. Єпископ зазначив, що «цілий світ сьогодні прихиляється до нашої біди і ми не можемо бути легковажними і повинні розраховувати також на свої старання».

«Нехай Пресвята Богородиця, яка ніколи не розчаровувалася в терпіннях і Господь Її потішав, сьогодні з нами крокує до втіки, яка прийде через перемогу», — побажав владика Михайло.

Отець Ярослав, висловлюючи слова вдячності за освячення приміщення, наголосив, що «нехай воно буде діяльне, щоб всі, хто приходитиме, зранений війною, знайшли утішення».

Також о. Ярослав зауважив, що 25 років — це велика праця і напрацювання та закликав «висвітлювати добро, щоб заохочувати інших до добрих справ».

Відтак о. Степан розповів, що Карітас — «це материнське обличчя Церкви і руки правлячого єпископа. У нас є багато викликів, але і є сила та натхнення».

До того ж на святкування завітали представники органів державної влади, які подякували за служіння та діяльність фонду.