Благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ відбулися у катедральному соборі в Харкові

5 лютого 2024, 10:56 110

2 лютого, у день Стрітення Господнього, та 4 лютого на парафії Святого Миколая Чудотворця в Харкові відбулися два благодійних заходи: ярмарок рукоділля та солодкий стіл. Організацією заходів займалася парафіяльна молодіжна спільнота, але всі небайдужі також могли долучитися до виготовлення виробів чи випікання смаколиків.

Благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ відбулися у катедральному соборі в Харкові

Про це повідомляє пресслужба Харківського екзархату УГКЦ.

Кошти, зібрані на ярмарках, передані Українському легіону «Харків», у якому віддано служать хлопці з парафії.

«Дякуємо всім, хто приєднався до ініціативи та зробив добру справу! Нам дуже важливо підтримувати наших військових», — ділиться співорганізаторка заходів Анастасія Ремізова.

Варто додати, що катедральний собор Святого Миколая Чудотворця в Харкові з перших днів війни є своєрідним гуманітарним хабом. Тут щотижня видають гуманітарну допомогу постраждалим від війни. Крім того, парафіяни-волонтери плетуть маскувальні сітки та роблять окопні свічки.