Благодійна кухня в місті Берислав отримала два скутери для доставки обідів потребуючим

3 липня 2023, 12:22 53

Благодійна кухня-їдальня «П’ять хлібів і дві риби», що діє при парафії Мучеників Макавейських УГКЦ в м. Берислав Херсонської області, отримала два нові скутери для доставки благодійних обідів потребуючим. Транспортні засоби було придбано за пожертви благодійників.

«Придбання цих нових транспортних засобів значно полегшить завдання перевезення страв до будинків маломобільних людей, які отримують харчування з нашої кухні, а також допоможе зменшити час доставки їжі та медикаментів і памперсів для лежачих осіб. А це дуже важливо, адже в умовах доставки їжі в коротких перервах між ворожими обстрілами треба діяти оперативно, щоб зменшити небезпеку», — про це повідомив настоятель парафії Мучеників Макавейських о. Олександр Більський.

«Ми по-доброму пишаємося тим, що наша кухня-їдальня є, напевно, єдиною такою кухнею на таких колесах. Проте не зупиняємося на досягнутому. У майбутньому плануємо ще придбати маленький автомобіль, яким намагатимемося доїжджати до навколишніх сіл, привозячи їхнім мешканцям страви з нашої кухні. Тому будемо раді, якщо знайдуться люди, готові допомогти нам у цьому», — прокоментував подію о. Олександр.

Пресслужба Одеського екзархату УГКЦ